Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Christopher von le Evans
Афродита ღ Vote_lcapАфродита ღ Voting_barАфродита ღ Vote_rcap 
Belle French
Афродита ღ Vote_lcapАфродита ღ Voting_barАфродита ღ Vote_rcap 
Jefferson Grey ♦
Афродита ღ Vote_lcapАфродита ღ Voting_barАфродита ღ Vote_rcap 
Афродита ღ
Афродита ღ Vote_lcapАфродита ღ Voting_barАфродита ღ Vote_rcap 
Ардрой
Афродита ღ Vote_lcapАфродита ღ Voting_barАфродита ღ Vote_rcap 
Francisco Lachowski
Афродита ღ Vote_lcapАфродита ღ Voting_barАфродита ღ Vote_rcap 
≡ Flynn Rider ≡
Афродита ღ Vote_lcapАфродита ღ Voting_barАфродита ღ Vote_rcap 
Adam Prince.
Афродита ღ Vote_lcapАфродита ღ Voting_barАфродита ღ Vote_rcap 
.Sophia Devereux.ღ
Афродита ღ Vote_lcapАфродита ღ Voting_barАфродита ღ Vote_rcap 
Latest topics
» Оцени аватара на предишния
Афродита ღ Icon_minitimeЧет Фев 06, 2014 8:39 pm by Francisco Lachowski

» Да броим до...
Афродита ღ Icon_minitimeЧет Фев 06, 2014 8:37 pm by Francisco Lachowski

» Търся си другарче за РП
Афродита ღ Icon_minitimeСря Яну 22, 2014 4:47 pm by Francisco Lachowski

» Greenburg Coffee bar
Афродита ღ Icon_minitimeПон Яну 06, 2014 7:32 pm by Ардрой

» Афродита ღ
Афродита ღ Icon_minitimeНед Яну 05, 2014 8:09 pm by Belle French

» Ардрой
Афродита ღ Icon_minitimeНед Яну 05, 2014 7:07 pm by Jefferson Grey ♦

» Запазване на лик
Афродита ღ Icon_minitimeНед Яну 05, 2014 6:25 pm by Christopher von le Evans

» We are more than the worst thing that’s ever happened to us. All of us need to stop apologizing for having been to hell and come back breathing.
Афродита ღ Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 9:15 pm by Christopher von le Evans

» Adam Prince.
Афродита ღ Icon_minitimeСъб Яну 04, 2014 9:03 pm by Belle French

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 16, на Пон Окт 11, 2021 9:30 am
Vote for us

     Афродита ღ 10fowfb


 

 Афродита ღ

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Афродита ღ
Love is like a delicate flame. Once it's gone, it's gonna be dark forever.
Love is like a delicate flame. Once it's gone, it's gonna be dark forever.
Афродита ღ


Брой мнения : 4
Glory : 6
Reputation : 0
Join date : 05.01.2014
Age : 27
Местожителство : Самоков

Афродита ღ Empty
ПисанеЗаглавие: Афродита ღ   Афродита ღ Icon_minitimeНед Яну 05, 2014 7:47 pm

Афродита ღ Tumblr_m8ykb4jmqt1rt2432

* Barbara Palvin * Афродина * Изглежда на около 23 но никой не знае истинската ѝ възраст * Mythical creatures * Манипулация и Телепатия * богиня на плодородието , пролетта , живота , любовта и красотата *

Афродита е едно невероятно красиво момиче . Здрава, леко начупена, кестенява коса се спуска по раменете `и. Лицето `и е толкова нежно, сякаш е изрисувано. Кожата `и е бяла като на порцеланова кукла . Устните `и са меки и някак си естествено розови. Веждите `и са тънки, перфектни. Очите синьо – зелени очи, или може би тъмно сиви на моменти , а понякога само сини, друг път само зелени – просто вълшебни. Тялото `и не е перфектно, но има с какво да се похвали. Стройна, нормално телосложение, не много висока, но не и прекалено ниска. Много красива. Въпреки, че не се харесва, всички и казват това. Гардеробът и е пълен с някакви странни дрехи, които не всеки би искал да носи, но тя си ги харесва.Носи шантави дрехи но въпреки това изглежда повече от добре . Странна птица съм си като начало, защото рядко допускам хора въобще да говорят с
мен, пък и рядко някои би изразил желание да направи тази стъпка, тъй като
изглеждам точно като някоя ледена кралица - студена, бездуша и леко злобна.
Доста често приемам нещата пресилено и не малко съм имала пререкания точно
заради глупости, като например, някои ме погледнал на криво и аз веднага съм
готова да дига луд скандал. Гневът ми е труден за контролиране и това кара
доста хора да странят от мен, не за друго, ами от страх да не ги нападна.
Изключетелно инатлива съм , междувременно съм и много срамежлива . Постоянно си навличам неприятности, но лесно се измъквам от тях . Лесно може някой да ме ядоса . Аз съм импулсивна и емоционална. Никой не знае как ще реагирам в дадена ситуация, защото освен всичко друго съм и непредвидима .Това са много лоши черти от характера ми, които използвам, за да направя една бариера, чрез която да отдалеча хората, които искат да ме опознаят, за това приятелите ми се броят на пръсти, но не се оплаквам от този факт, защото едно от нещата, от които най - много ме е страх, е да ме предаде някой който чувствам като роднина, за това и е това недоверие към всеки. Ако пък обаче веднъж само почувствам някой близък, истинския ми характер излиза на яве, а именно мила и жертвоготовна за тези, които обичам и ценя истински. Мрази да губи. Не може да губи. Приема го като унижение. Магнит за момчета съм , колкото и да се опитвам да не ги привлича те просто идват при мен и не ме оставят на мира . Може би ме харесват толкова много заради външния ми вид или защото си падам по лошите момичета , или по – точно по момичетата, които знаят как да се забавляват точно като мен . Падам си по купоните . Обичам де мечтая и повечето ми мечти се сбъдват незнайно защо. Любовният ми живот е пълна каша. Първо защото все още не съм намерила правилното момче, второ защото всички ме преследват и трето защото не искам да покаже на неправилно момче истинската си същност .
Думите, които най-точно биха ме определили по всички критерии са : Красива , стройна , странна , студена , бездушна , леко злобна , гневна , инатлива , срамежлива ,недоверчива ,изкусителка, отмъстителка... списъкът ми с определения е безкраен и никога, никога не ще дойде края. Това се дължеше само и единствено на потайността, която ме прави още по-интересна за опознаване.
С нея ли си знай успял си но не си ли знай умрял си ! Историята на тази богиня не е никак лесна . Но нека ви я разкажа на кратко . Всъщност тя никога не е оставала на едно място винаги обикаля света и винаги се съвсем случайно вмъква в живота на невинни момченца и просто ги съсипва психически . Големия ѝ чар вършил добра работа в отмъщението спрямо мъжкия род . Но явно всички се питате , защо е това желание за причиняване на болка и убиване на чувства нали ? Е нека ви кажа една от случките преди много време . Както явно се досещате била е влюбена но в нежелан от боговете индивид . Тогава тя получила заплаха която не могла да приеме и решила да прекрати връзката си . Но това не останало просто така от този ден на сам тя станала повече от злобна и никой не успял да разтопи леда на сърцето ѝ нито пък да счупи черупката около него . Но намерила място където срещнала още като нея и решила да прикрие омразата си . Сега живее точно на това място и въпреки , че прикрива гнева си тя пак не успява да намери мъж за който да си заслужават жертвите . Много момчета минали и заминали през живота ѝ но никой не се спрял за повече от една нощ . До момента в който не се появил той … точно той . Този , който успял да я върне към нормалния живот като истинска богиня .


Последната промяна е направена от Афродита ღ на Пон Яну 06, 2014 8:33 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Belle French
The girl who tamed the beast.
The girl who tamed the beast.
Belle French


Брой мнения : 41
Glory : 119
Reputation : 0
Join date : 01.01.2014

Афродита ღ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Афродита ღ   Афродита ღ Icon_minitimeНед Яну 05, 2014 8:09 pm

Одобрена си! Приятно прекарване :]
Върнете се в началото Go down
 
Афродита ღ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: all magic comes with a price :: Tell me your story.-
Идете на: